Możliwości systemu

Czym jest gigapanorama?

Technologia tzw. gigapanoram polega na wykonaniu od kilkuset do kilku tysięcy fotografii, które złączone ze sobą pozwalają na stworzenie ogromnego zdjęcia. Rozdzielczość takiej fotografii wynosi od kilku do kilkunastu gigapikseli, co pozwala w praktyce na odszukanie się każdej osobie, która uczestniczyła w konkretnym wydarzeniu. Realizacja oraz system są dedykowane i tworzone pod możliwości oraz zapotrzebowania organizatorów. Arena 360 jest świetnym narzędziem marketingowym – nie tylko zwiększa zaangażowanie uczestników, ale też wzmacnia medialność wydarzenia sportowego lub kulturalnego.

Fotografia sportowa

Możliwości systemu

Integracja z Facebookiem

Użytkownicy mają możliwość przypięcia na gigapanoramie pinezki z nazwiskiem i zdjęciem oraz udostępnienia swojej lokalizacji na Facebooku

Konkursy dla kibiców

Oferujemy organizację interaktywnych konkursów, które dodatkowo angażują fanów i zwiększają popularność gigapanoramy

Wsparcie sprzedaży

Możliwe jest automatyczne wysyłanie kodów rabatowych lub dedykowanych linków tylko do osób, które spełnią określony warunek (np. oznaczenie na panoramie, udział w konkursie)

Relacja 360°

Dodatkowa opcja umożliwiającą stworzenie wirtualnej wycieczki za kulisami meczu/imprezy lub uchwycenie dodatkowo wyjątkowych chwil podczas wydarzenia w postaci zdjęć 360 o mniejszej rozdzielczości.

Embedowanie

Możesz zamieścić gigapanoramę na swojej stronie, dzięki czemu może być wykorzystana np. jako extra content dla wybranych osób

i wiele więcej...

Masz inny pomysł na wykorzystanie gigapanoramy? Postaramy się go zrealizować. Nasz system jest elastyczny!